Naslovna Sport Odbojka Srem: GŽOK Srem završio sezonu

Odbojka Srem: GŽOK Srem završio sezonu

0
odbojka-srem-gzok

Odbojka Srem

Obrenovac 17.03. U odlučujućoj, trećoj, utakmici četvrtfinala Super lige Srbije u sportskoj hali u Obrenovcu, viđena je vrlo slična utakmica kao prethodna u Sremskoj Mitrovici.

Fantastičana odbojka sa obe strane mreže se igrala to veče pa je prava šteta što nije bilo publike da i ona učestvuje u ovom odbojkaškom spektaklu. Tent, kao domaćin i kao prošlogodišnji šampion države bio je favorit, ali su devojke iz Srema otišle na put sa nadom da mogu da iznenade protivnika, ponove prethodni rezultat i igru i ne očekivano da se plasiraju u polufinale. Sama utakmica počela je izjednačeno u prvom setu i tako se i set završio, blaga prednost 25:23 i Tent je poveo 1:0. Moglo je da bude i obrnuto, imale su Sremice šansu da osvoje taj set, ali nervoza i greške u završnici seta prevagnulo je na stranu Tenta. U drugom Tent vodi, ima čak šest poena prednosti na polovini seta, međutim rezultat se počinje menjati, prednost topiti, a igračice Tenta su iskopirale Sremice u završnici seta i Srem je izjednačio 22:25. Treći i četvrti set dolazi do izražaja visok kvalitet devojaka iz Obrenovca i koliko god su se Sremice trudile, a jesu poprilično, nisu uspele da ih sustignu. 25:21,25:20 što je rezultiralo 3:1 za Tent. Zaslužena pobeda i plasman u 1/2 finale.