Naslovna Sport Sremska liga 8. kolo – Rezultati i tabela

Sremska liga 8. kolo – Rezultati i tabela

0
Fudbal, detalj

Sremska liga. Ovog vikenda igrane su utakmice 8. kola.

Slede rezultati.

Dobrinci:Sremac (D)PSK1:0
Sremska Mitrovica:MitrosBorac (M)1:0
Ruma:SlovenHajduk (V)2:0
Vrdnik:RudarLjukovo2:2
Beška:ŽelezničarHajduk (B)1:1
Pećinci:Donji Srem 2015Borac (K)3:1
Bešenovo:BSKLSK3:2
Popinci:NapredakPartizan2:1
Voganj:Sloga (V)Radnički2:2

Tabela:

1Radnički85212481617
2Donji Srem 201585211881017
3Napredak8521128417
4Sloven7421123914
5Borac (K)84221211114
6Sloga (V)8341156913
7Sremac (D)8413139413
8Partizan83231213-111
9Hajduk (B)82421514110
10Ljukovo724188010
11Železničar8233151149
12PSK82339729
13Borac (M)82335509
14Mitros83051112-19
15LSK82241418-48
16BSK8125919-105
17Rudar8125838-305
18Hajduk (V)8026519-142

POSTAVI SVOJ KOMENTAR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime