Naslovna Sport Sremska liga: Raspored 11. kola

Sremska liga: Raspored 11. kola

0
Fudbal, detalj

Sremska liga. Danas i sutra su na programu utakmice 11. kola.

Svi mečevi počinju u 15h. Evo i rasporeda:

Tabela nakon 10. odigranih kola:

1Radnički107213082223
2Napredak1072121111023
3Donji Srem 20151062221111020
4Sloven10523179817
5Borac (K)105231717017
6Sloga (V)104421981116
7Železničar104332013715
8Borac (M)10433107315
9Partizan104241418-414
10Sremac (D)104151312113
11Hajduk (B)103431717013
12Ljukovo103431313013
13PSK103341210212
14Mitros104061315-212
15BSK102261322-98
16LSK102261526-118
17Hajduk (V)101271423-95
18Rudar10127948-395

POSTAVI SVOJ KOMENTAR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime