Naslovna Sport Sremska liga: Rezultati 10. kola

Sremska liga: Rezultati 10. kola

0
Fudbal ,detalj

Vesti dana: Ovog vikenda igrane su utakmice 10. kola Sremske fudbalske lige.

Slede rezultati:

Dobrinci: Sremac – Mitros 0:1

Ruma: GFK Sloven- PSK 2:0

Vrdnik: Rudar- Borac Martinci 1:3

Inđija: Železničar – Hajduk (V) 4:2

Pećinci: Donji Srem 2015 – Ljukovo 2:1

Bešenovo: BSK – Hajduk (B) 2:0

Popinci: Napredak – Borak (K) 4:2

Voganj: Sloga- LSK 3:0

Šid: Radnički- Partizan 4:0

Tabela:

1Radnički107213082223
2Napredak1072121111023
3Donji Srem 20151062221111020
4Sloven10523179817
5Borac (K)105231717017
6Sloga (V)104421981116
7Železničar104332013715
8Borac (M)10433107315
9Partizan104241418-414
10Sremac (D)104151312113
11Hajduk (B)103431717013
12Ljukovo103431313013
13PSK103341210212
14Mitros104061315-212
15BSK102261322-98
16LSK102261526-118
17Hajduk (V)101271423-95
18Rudar10127948-395

POSTAVI SVOJ KOMENTAR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime