Naslovna Sport Sremska liga: Rezultati 11. kola

Sremska liga: Rezultati 11. kola

0
Fudbal, detalj, foto FK LSK

Vesti dana: Sremska liga. Ovog vikenda odigrane su sve utakmice 11. kola Sremske fudbalske lige.

Evo i rezultata.

Vitojevci:PartizanSremac (D)1:0
Šid:RadničkiLSK5:0
Klenak:Borac (K)Sloga (V)4:2
Beška:Hajduk (B)Napredak1:1
Ljukovo:LjukovoBSK4:1
Višnjićevo:Hajduk (V)Donji Srem 20150:3
Martinci:Borac (M)Železničar1:0
Putinci:PSKRudar3:1
Sremska Mitrovica:MitrosSloven1:1

Tabela:

1Radnički118213582726
2Napredak1173122121024
3Donji Srem 20151172224111323
4Borac (K)116232119220
5Sloven115331810818
6Borac (M)11533117418
7Partizan115241518-317
8Sloga (V)114432112916
9Ljukovo114431714316
10Železničar114342014615
11PSK114341511415
12Hajduk (B)113531818014
13Sremac (D)114161313013
14Mitros114161416-213
15BSK112271426-128
16LSK112271531-168
17Hajduk (V)111281426-125
18Rudar111281051-415

POSTAVI SVOJ KOMENTAR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime