Naslovna Sport Sremska liga – Rezultati i tabela 9. kolo

Sremska liga – Rezultati i tabela 9. kolo

0
Fudbal, detalj

Sremska liga. Ovog vikenda odigrane su sve utakmice 9. kola.

Slede rezultati:

Šid:RadničkiSremac (D)2:0
Vitojevci:PartizanSloga (V)2:1
Laćarak:LSKNapredak1:5
Klenak:Borac (K)BSK3:2
Beška:Hajduk (B)Donji Srem 20152:1
Ljukovo:LjukovoŽelezničar0:1
Višnjićevo:Hajduk (V)Rudar7:0
Martinci:Borac (M)Sloven2:1
Putinci:PSKMitros3:1

Tabela:

1Radnički96212681820
2Napredak9621179820
3Donji Srem 201595221910917
4Borac (K)95221513217
5Sloven9423159614
6Partizan94231414014
7Sloga (V)9342168813
8Hajduk (B)93421715213
9Sremac (D)94141311213
10Ljukovo93421211113
11Železničar93331611512
12PSK9333128412
13Borac (M)933376112
14Mitros93061215-39
15LSK92251523-88
16Hajduk (V)91261219-75
17BSK91261122-115
18Rudar9126845-375

POSTAVI SVOJ KOMENTAR

molimo unesite svoj komentar!
ovde unesite svoje ime